ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Apartman ilaçlama | Cemsoy Mühendislik | Aydın ilaçlama şirketleri

Apartman İlaçlama

Apartman ilaçlama

Apartman ilaçlama, toplu yaşam alanlarında yaşamımızı sağlıklı ve temiz bir şekilde sürdürebilmemiz için, haşerelerden kurtulmak adına önemli bir adımdır. Haşereler bulundukları ortamlara bakteri ve virüsleri taşıyarak insanları hasta etmektedir. Apartmanlar insanların toplu olarak yaşadıkları yerler olduğu için apartmanlarda hijyen ve temizliğe önem vermeli ve çok dikkat etmeliyiz. Özellikle hamam böcekleri apartman giderlerine yumurtalarını bırakırlar bundan dolayı apartman yöneticileri yılda bir kere ilaçlama yaptırmalıdır.


Apartmanlar bütün böceklerin ve kemirgenlerin en kolay beslenebilmeleri ve üreyebilmeleri için ideal ortamlardır. Apartmanda böcek görüldüğü ve önlem alınmadığı takdirde çok hızlı çoğalma ve çok sayıda çoğalma özelliklerine sahip olan böcekler, sadece bir daireden hızla yayılarak zamanla bütün apartmanı işgal ederler. Özellikle apartman içlerinde kapı altlarından, pencere boşluklarından ve kanalizasyon borularından ev içlerine giren böcekler, mutfak, banyo, lavabo, tuvalet gibi alanlara yerleşerek mikrop saçarlar.
 

Apartmanlarda en sık görülen haşereler;Evde en çok görülen böcekler; Hamam böceği, Gümüş böceği ve Farelerdir. Bahar ayları böcek larvalarının oluştuğu dönemdir bundan dolayı bahar aylarında apartmanların -ortak kullanım alanı- olmak üzere ilaçlanması gereklidir. Apartmanınızda bu pis ve bulaşıcı hastalık taşıyan böceklerden kurtulmak istiyorsanız, AYDIN İLAÇLAMA FİRMASI CEMSOY MÜHENDİSLİK ulaşıp apartman ilaçlama talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Fakat apartman ilaçlamak, deneyim ve dikkat isteyen bir uygulamadır. Dikkat edilmediği takdirde ya da kalitesiz ilaç kullanımı durumunda apartmanda yaşayan insanların hayatı tehlikeye girebilir.
 

Apartmanı komple ilaçlamak 

Tüm apartman sakinleri ilaçlama yaptırdığı takdirde apartman ilaçlama fiyatları ev ilaçlama fiyatlarına kıyasla çok daha uygun fiyatlara gelmektedir. Bu nedenle ucuz fiyatlı ev ilaçlaması yaptırmış olursunuz. apartman ilaçlaması yasal ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. CEMSOY olarak kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylıdır ve ilaçlama elemanlarımız deneyimli ve ilaçlama konusunda uzman elemanlardır. CEMSOY ilaçlama şirketi olarak apartman ilaçlama ve her türlü mekân ilaçlamalarını en uygun ve ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın