ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Hastane ilaçlama | Cemsoy Mühendislik | Teknik şartname

Hastane İlaçlama

Hastane ilaçlama

Hastane insanların en çok ihtiyaç duyduğu bir hizmet alanıdır. Bu bakımdan günde binlerce insanlar hastaneye gelmekte. Hastaneye gelen vatandaşların birçoğunun vücut direnci düşük ve hasta olan insanlardır. Bu insanlar hastalık kapma olasılığı daha yüksektir. Gelen insanların çoğu zaten hasta bir de oradan mikrop kapması bu hasta için çok tehlikeli olmaktadır. Hastanelerimizin temiz ve sağlıklı olması için mutlaka haşere ve böceklerden arındırılması gerekir. Hastanenin hijyenik olması sağlığımız açısından önemlidir. Hastaneler mutlaka temiz olması gereken yerlerin başını çekmektedir.

 

Hastane ilaçlama ihalaleri 

Haşere ilaçlama periyodunun kapsamı içinde yer alan işyerleri gıda sektöründe pastane, restoran ve kafeler, konaklama sektöründe otel ve yurtlar, sağlık sektöründe hastane ve klinikler şeklinde sıralanmaktadır. Hastane ilaçlamaları hastane ilaçlama ihaleleri kapsamında yapılır. Hastane ilaçlama ihaleleri, Hazırlanan Teknik şartname doğrultusunda ilaçlama firmaları tarafından yapılır. Teknik şartanamede yapılacak ilaçlamaya ait tüm bilgiler yer almaktadır.  İlaçlama firmalarının biyosidal ürün uygulayıcı kursunu bitirip ilaçlama sertifikası almış olması zorunludur. Lisanslı ilaçlama firması ilaçlama sonrası EK-1 tutanağını hastane yönetimine vermelidir. Teknik şartname örneğine cemsoy ilaçlamaya ulaşarak talep edebilirsiniz.

Hastane ilaçlama hizmetimiz ile hastanelerinizde şifa bulmak için yatan hastalarınıza temiz ve sağlıklı ortamlar sunarak onları ne kadar önemsediğinizi bir kez daha göstermiş olursunuz. İlaçlama ekiplerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek eğitim ve donanıma sahiptir. Hastane ilaçlama hizmetimizde de tıpkı diğer hizmetlerimiz de olduğu gibi sizi bir müşteri olarak görmenin ötesinde, çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hizmet kalitesinden, yerinde ve zamanında hizmet verme ilkesinden bir an olsun ödün vermeyen CEMSOY İLAÇLAMA HİJYEN MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ hastane ilaçlama konusunda size en kaliteli hizmeti vermeye her zaman hazırdır. Hastane ilaçlamasına her şeyden daha çok özen göstermekte fayda vardır. İlaçlamada kullanılan ilaçlar mutlaka sağlık bakanlığı onaylı olması gerekir. Çünkü ilaçlamada kullanılan ilaçlar oradaki insanları daha çok etkilemektedir. İlaçlama sonrasında yasal hertürlü belge firmamız tarafından hastanenize verilmektedir. 

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın