ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Okul ilaçlama | Cemsoy Mühendislik | Okul ilaçlama belgesi

Okul ilaçlama

Okul ilaçlama

Okul ilaçlaması, bir başka deyişle çocuklarımızın sağlıklı ve temiz bir ortamda eğitim almaları adına, her türlü haşere, böcek ve kemirgenden korunmaları için CEMSOY İLAÇLAMA HİJYEN MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ olarak günün her saati uzman ve deneyimli ekibimizle okul ilaçlama hizmeti sunmaktayız.
 

Okul ilaçlaması ve her türlü kapalı alanların ilaçlanmasında kullandığımız etkili ilaçlar ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanır ve profesyonel ilaçlama servisimiz tarafından özenle uygulanır. Aynı zamanda okul ilaçlama uygulamasında kullandığımız etkili ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçlardır. Şirketimizi arayarak okul ilaçlama talebinde bulunmanız durumunda okulunuzu ve okula ait eklentileri zararlı böceklerden kurtarmış olursunuz.

Özel eğitim kurumları her ay ilaçlama yaptırarak ek-1 tutanağını dosyalamaları gerekir. Okul ilaçlama üst yazısıyla gelen okul ilaçlama işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. yapılan ilaçlamalardan sonra okul ilaçlama belgesi hazırlanarak okul yönetimine teslim edilmektedir. 

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın