ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Haşere ilacı | K-OTHRINE SC 50 msds | sinek ilacı

K-OTHRINE SC 50

Açıklamacheck_circle_outline

Bayer k-othrine 

Sivrisinek ilacı, karasinek ilacı, bit ilacı, karınca ilacı, yaban arısı, kene ilacı olarak kullanılan k-othrine sc50 formülasyonuna sahip etkili bir insektesittir. Deltametrin bazlıdır.

Özellikle Sivrisinek, Karasinek ve Hamamböceğine karşı etkili güçlü bir ilaçtır. 

K-OTHRINE SC50 NASIL HAZIRLANIR?

Karasinek ilaçlamasında: 20 ml ilaç + 5 lt su 

Sivrisinek ilaçlamasında: 50 ml ilaç + 5 lt su 

Hamamböceği ilaçlamasında: 25 ml ilaç + 5 lt su 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin!

K-OTHRINE 50 SC ETKİ SÜRESİ NE KADAR? 

Etkili hamam böceği ilacı olan k-othrine 50 sc'nin etki süresi 40 gün ile 90 gün arasında değişmektedir. 

K-othrine 50 sc Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) indirmek için tıklayın.

KORUNMA YOLLARI

Öngörülen maruziyet koşullarında solunum sisteminin korunması gerekli değildir.
Solunum koruma sadece kısa süreli işlerin artan riskini kontrol için kullanılabilir. Orta dereceli uygulanabilir tüm adımlar olduğunda kaynakta maruz kalmaları düşürmek için kontrol altında tutma ve/veya yerel havalandırma tedbirleri alınır. Daima solunum koruyucu üreticilerinin kullanım ve bakım talimatları uygulanır.

K othrine nasıl kullanılır?

Tahta kurtları evdeki eşyalara ciddi zararlar veren bir haşere türüdür ve savaşımı oldukça zordur. Tahta kurdundan zarar gören mobilya ve eşyalarınızı kurtarabilmek için hemen harekete geçmeniz gerekmektedir. Aydın, kuşadası gibi bol nemli yerleri seven ve bu tip yerlerde büyüyen tahta kurtlarının savaşımı için piyasada birçok ilaç satılmaktadır. Bunlardan en etkili olanları arasında gösterilen k othrine, aydın ilaçlama ve kuşadası ilaçlama şirketimizin sitesinde “İlaç satın al” bölümünde satışa sunulmaktadır. Haşere problemine etkin çözüm sunan bu ilaç, tahta kurtları ile mücadelede de siz değerli müşterilerimiz tarafından kullanılmaktadır. Peki k othrine nasıl kullanılır? Kapalı mekanlarda kullanılan k othrine, uygun dozlarda su ile seyreltilerek kullanılır ve en etkili çözüm için ilaçlama pompası, spreyler, püskürtme cihazlarıyla sorunlu bölgelere püskürtülür. Doz bilgileri aldığınız k othrine ilacının içeriğinde bulunmaktadır. K otrine insana zararı aydın ilaçlama kuşadası ilaçlama şirketimiz tarafından satılan her ilaç kadardır. K otrine insana zararı en aza indirebilmek için ilaçlama yapmadan önce gereken önlemleri almalı ve ilacın cildiniz ile temasından kaçınmalısınız. Ev ilaçlama ilaçları arasında sıkça kullanılan k otrine, ev ilaçlaması konusunda tahta kurtları ile mücadele etmenize yardımcı olacaktır.phone +90 532 438 20 04
Sipariş İçin Telefon

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın