ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Deepest haşere ilacı | Toptanhasereilaci.com

Deepest 500 ml haşere ilacı

Açıklamacheck_circle_outline

Deepest 500 ml haşere ilacı 

Deepest sc haşere ilacı süspanse konsantre olarak satılan ve kapalı alanlarda hamam böceği ilaçlaması, sivrsinek ilaçlaması ve pire ilaçlaması için formüle edilmiş SC formülasyonunda %20 Cypermethrin, %2 Tetramethrin aktif maddeleri içeren etkili bir haşere ilacıdır. Akrep ilaçlamada etkili olduğu görülmüştür. Kokusuz haşere ilacıdır.

DEEPEST haşere ilacı nasıl kullanılır?

Hedef haşereye göre hazırlanacak ilaç 5 litre suya tamamlanarak 100 metre kare alana uygulanır. Hamam böceği ilaçlamasının gece yapılması tercih edilmelidir, kapalı alanda yapılacak ilaçlama sonrası en az 30 dakika süreyle havalandırma yapılması önerilmektedir.

Deepest ile hamamböceği ilaçlaması yapılacaksa koruyucu önlemler alındıktan sonra 25 ml ürün 12,5 litre suya tamamlanarak ilaç hazırlanır, spreyleme yöntemiyle uygulama yapılır. Kalıcılık süresi 90 gün olarak belirtilmiştir.

Deepest ile sivrisinek ilaçlaması yapılacaksa koruyucu önlemlerin alınmasıyla birlikte 25 ml ürün 16,6 litre suyla seyreltilir ve 100 metre kare alana uygulanır. Kalıcılık süresi 60 gün olarak belirtilmiştir.

Deepest ile pire ilaçlaması yapılacaksa 25 ml ürünü 20,8 litre suyla seyrelttikten sonra spreyleme yapılır.

Deepest ile kene ilaçlaması yapılacaksa mesken çevresine 25 ml haşere ilacı ve 20,8 litre sudan oluşan karışım spreyleme yöntemiyle uygulanır. En etkili kene ilacçları arasında önemli bir yere sahip olan deepest ile kene ilaçlaması yapılabilmektedir.

Deepest ile akrep ilaçlaması yapılacaksa hedef haşerenin görüldüğü yer iyice analiz edilmelidir. Görülen akrep türü ve yoğunluğuna göre akrep ilaçlaması yapılır.

Akrep ilaçlaması yapılırken nelere dikkat etmeliyiz?

Akrep ilaçlaması yapılacak yerdeki akrep cinsi ve türü dikkate alınmalıdır. Akreplerin görüldüğü yerler belirlenmeli ve lokal olarak çalışmaya ağırlık verilmelidir. Akrepler yapıları gereği zor mücadele edilen haşerelerdir. Deepest sahip olduğu etkili yapısı sayesinde ışığa çıkarıcı ve hızlı düşürücü etkiye sahiptir.

ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ : 114

KULLANMADAN ÖNCE KULLANIM TALİMATLARINI OKUYUNUZ

ÇOCUKLARDAN VE HAYVAN YEMLERİNDEN UZAK TUTUNUZ.

KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM (KKD) KULLANILMASI GEREKMEKTEDİR.

 

sipariş vermek için; 

https://www.toptanhasereilaci.com/urunler/deepest-sc-500-ml/phone +90 532 438 20 04
Sipariş İçin Telefon

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın