ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
SSS-Fare ilaçlama nasıl yapılır? - Cemsoy Mühendislik

Fare ilaçlama nasıl yapılır?

Fare ilaçlaması nasıl yapılır? 

Fare ilaçlama veya kemirgen kontrolü birçok yöntem ile yapılmaktadır. Fakat Fareler için kullandığımız en etkili yöntem istasyon sistemidir.

Fareler bilindiği gibi çok zeki hayvanlardır. açıkta bırakılmış zehirli bir peynir fareler tarafından kolay kolay tercih edilmez.Bu nedenle fare kontrolünde değişik yöntemler geliştirilmiştir.Bunlardan etkin olarak kullanılan ve sonuç açısından en verimli olanı istasyon yöntemidir. Fare ilaçlama hizmetimizde kullandığımız istasyon yönteminde %90′ın üzerinde bir oranla başarı sağlanmaktadır. Bu yöntemde fare kontrolü için özel olarak üretilmiş kapaklı plastik istasyonlar keşif sonucu belirlenen bölgelere yerleştirilir. Bu istasyonların içine farelerin kokusunu alabileceği zehirli kapsüller yerleştirilir ve istasyonu kapağı kapatılır.Daha öncede belirttiğimiz gibi fareler direk olarak açıkta bırakılan yiyecekleri kolay kolay yemezler.Bu nedenle istasyonlarda farelerin girebileceği delikler yapılmıştır. Fareler yerleştirilen istasyonlara gelir ve delikten içeri girer ve bunun bir tuzak olmadığına kanaat getirerek kapsüllerden yer ve ölür.

Aydın fare ilaçlama hizmetlerimizde müşterilerimize kesin ve sağlıklı sonuçlar sunuyoruz. Tüm kemirgen ve haşere sorunlarınızda 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın