ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Güve ilaçlaması - Cemsoy Mühendislik - Aydın ilaçlama şirketleri

Güve ilaçlama

Güve ilaçlama

guve ilaclamasi

Güve hakkında bilgi
3 mm boylarında küçük ve oval böceklerdir.

Güvelerin insan sağlığına zararı

Güveler insanlara zarar vermez ama kişisel eşyalara, giysilere zarar verirler. Güveler hayvan kılından yapılmış her türlü eşya üzerine yerleşirler ve yerler. (Kaşmir, yünlü, ipekli giysiler gibi)

 
Kontrol Önlemleri
Yaygın ortamlarda kontrolü için kesinlikle profesyonel bir uygulamaya başvurmak ve ayrıca ayrıca korunmak için şahsi önlemler almak gerekir.

Giysileri kesinlikle tavan arası, merdiven altı gibi yerlerde saklamayın.Temiz kutu içinde saklayın ve tam kapalı tutun.Giysileri kullanma talimatına uygun olarak muhafaza edin. Kutuların içine naftalin koyun.

 

Güve ilaçlaması 

Güvelerden kurtulmanız için profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almanızı öneriyoruz. Konusunda uzman mühendisler tarafından hazırlanacak formülasyonlar güvelere karşı etkili bir ilaçlama sağlamaktadır. Kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır. Kokusuz ve lekesiz bu ilaçların elbiselerinize ve dolaplarınızdaki eşyalarınıza temas etmesinde sakınca bulunmamaktadır. Siz de hemen Cemsoy İlaçlama aydın güve ilaçlama servisini arayarak ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

 

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın