ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
SSS - İlaçlama Sonrası Eve Ne zaman Girebiliriz? - Cemsoy Mühendislik

İlaçlama Sonrası Eve Ne zaman Girebiliriz?

İlaçlama sonrası eve ne zaman girebiliriz?

İLAÇLAMA SONRASI EVİ TERKETMEYE SON!

Cemsoy Mühendislik olarak yaptığımız ilaçlama sonrası 10 DAKİKA SÜRE İLE EVİNİZİ HAVALANDIRIP GÜVENLE GÜNLÜK YAŞANTINIZA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ,

Haşere yoğunluğunun çok fazla olduğu mekanlarda ilaçlama sonrası eve girme süresi iki saat kadar sürebilir. Sorumlu mühendisin gerekli görmesi durumunda 24 saat eve giriş yapılmaması istenebilir. 

Kokulu ilaçlama sırasında mutlaka ilaçlanan alan 6 saat terk edilmeli ve ilaçlama esnasında asla ilaçlar solunmamalı. Aksi takdirde insanı zehirliyebilir. Kokulu ilaçların yapıldığı ortamda kalan her ne canlı olursa olsun mutlaka ölür. Bu canlı ister hayvan ister insan isterse haşere olsun fark etmez. Kokulu ilaçlama sonrası eve girildikten sonra mutlaka ortam 2 saat havalandırılmalı. İlaçlama yapan firmalar mutlaka sağlık bakanlığı bünyesinde olan firmalar olması gerekir. Ve ilaçlama yapan firmaların çalışan elamanlarının ilaçlamaeğitimini almış olması gerekir. İlaçlama için mutlaka tecrübeli ilaçlama firması Cemsoy Mühendislikten yardım alınız. Kokulu ilaçlamalarda küçük çocuk ve bebek eşyaları mutlaka kontrol altına alınmalı , çocukların ve bebeklerin vücutları çok hassastır. Kokulu ilaçların asla gıda malzemesine bulaşmaması gerekir. Kokulu ilaçlar ile ilaçlama yapıldığı zaman evde evcil hayvanları dışarı çıkarmak gerekir.

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın