ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
işyerleri için ilaçlama zorunluluğu ek-1 belgesi

Gıda üretimi yapan firmaların ilaçlama zorunluluğu (EK-1 belgesi)

Gıda üretimi yapan firmaların ilaçlama zorunluluğu

"Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik" kapsamında üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların koruyucu bakım uygulamalarının da bir parçası olan ilaçlama hizmetleri sayesinde her türlü böcek, haşere ve kemirgen ile mücadelenizde kesin sonuç elde etmiş olacaksınız.

Firmamızca gıda üretimi yapan firmalar titizlik ve profesyonellikle ilaçlanmaktadır. Garantili haşere ilaçlama hizmetimiz sonrasında bizlere her çeşit sorunuzda dönmeniz mümkündür. Tamamı eğitimli ve konularında uzman servis yetkililerimiz sizlerin tüm böcek, haşere ve kemirgen sorunuzda yanınızda olmaktadırlar. Yıllardır başarı ile sürdürdüğümüz fare, hamamböceği ilaçlama, karafatma ilaçlama, kene ilaçlama,kalorifer böceği ilaçlama, akrep ve benzeri böcek ilaçlamalarımız sayesinde birçok aile ve iş sahibi de rahat bir nefes almıştır. Size de önerimiz hemen irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçip hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almanız olacaktır.

işyerleri için ilaçlama zorunluluğu 

"Gıda ve Gıda ile Temasta Bulunan Madde ve Malzemelerin Piyasa Gözetimi, Kontrolü ve Denetimi ile İşyeri Sorumluluklarına Dair Yönetmelik" gereğincekantinler, marketler, depolar gibi aklınıza gelebilecek tüm gıda işletmelerinin ilaçlama yaptırması ve ilaçlamaya dair tutanağı ek-1 belgesi ile her ay düzenli olarak dosyasında bulundurması gerekir. Bu sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığı denetimlerinde ilaçlama firması ile yapılan sözleşme ile beraber dosyada bulunması gereken belgelerdendir. 

İlaçlama yaptırmayana cezalar geliyor!

Yasal zorunluluk olan ilaçlamayı yaptırmayanlar yönetmelik ve kanun gereğince yetkili kişiler tarafından ceza alıyorlar. 

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın