ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
İşyeri ilaçlama | Cemsoy Mühendislik | Aydın ilaçlama firması

İşyeri ilaçlama

İşyeri ilaçlama

Cemsoy mühendislik bünyesinde hizmet vermeye devam eden ilaçlama şirketimiz yaşam alanlarınızın yanında çalışma alanlarınızı ilaçlamak için de her an hizmete hazır. Firmamız halk sağlığı açısından İş yeri ilaçlama uygulamalarının, haşere ilaçlama periyodu kapsamında yer almayan iş yerlerinde de yapılmasını tavsiye etmektedir. Yani iş yeri ilaçlama yönetmeliği kapsamında iş yeri ilaçlama zorunluluğu olmayan çalışma alanlarında da düzenli aralıklarla ilaçlama yapılması hem sizin hem de müşterilerinizin sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Aydın ev ilaçlamalarında öncü firma olan özel ilaçlama şirketimiz, titizlikle yaptığı uygulamalarıyla iş yeri ilaçlama firmaları arasında da öncü olmaya devam emektedir. İlaçlama uygulamalarınızı üstlenen iş yeri ilaçlama şirketleri, iş yeri ilaçlama muhasebe kaydını tutmak zorundadır. Yapılan iş yeri ilaçlaması sonrasında ruhsatlı ilaçlama firması, iş yeri ilaçlama belgesi düzenlemeli ve bir kopyasını sizde bırakmalıdır. Lütfen uygulama yapan aydın ilaçlama şirketinin ruhsatlı ilaçlama firması olduğuna dikkat ediniz ve iş yeri ilaçlama servisi elemanlarından iş yeri ilaçlama belgesini istemeyi unutmayınız.

 

Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarih ve 25771 sayı ile Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik gereğince işyeri haşere mücadele ve kontrol işlemlerinin ruhsatlı ilaçlama firmalarına yaptırılması gerekmektedir. Özellikle Pastaneler ve Restoranlar gıda ürünlerinin üretildiği mekanlar olması sebebiyle  temiz ve hijyenik olması gereken mekanlardır. Pastaneler ve restoranlarda atık gıda ürünlerinin bol olması haşere, böcek ve farelerin vazgeçilmez mekanları olmasına nedendir. 
 

Haşere ve böceklerin işyerini mesken edinmesini engellemek sizin elinizdedir, bu gibi durumlarda hemen firmamızı arayıp işyeri ilaçlama talebinde bulunmanız sizi bu zararlı böceklerden kurtaracaktır. İşletmenizde görülen haşere, böcek ve fare gibi canlılar müşteriler tarafından görüldüğünde sizin için kötü bir imaj olacak ve haşerelerin taşıdığı mikroplar yiyeceklere bulaşacaktır. 
 

Unutulmamalıdır ki işyerinde bir tane böceğin bile görülmesi, müşterileriniz tarafından sanki orada yüzlerce böcek varmış gibi bir izlenim bırakacaktır. CEMSOY İLAÇLAMA HİJYEN MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ olarak sizlere Pastane, lokanta İlaçlaması konusunda uzman ekip ve yasal çalışan ilaçlama şirketimizle, uygun ve ekonomik fiyatlarla günün her saati hizmet sunmaktayız.

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın