ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Jel böcek ilacı | Cemsoy ilaçlama

Jel böcek ilacı

Açıklamacheck_circle_outline

jel böcek ilaçları

Hamam böceği ile mücadelede de kullanılan haşere ilaçları çeşitleridir. Jel ilaçlar diğer insektesitler gibi uygulanmaz, hedef haşerenin (genellikle hamam böcekleri) yemi yemesi ve kendi yuvasına taşıması mantığına dayanır. Hamam böcekleri hem kendi pislikleri hem de birbirlerinin leşlerini yedikleri için zehir yuva içerisinde bulunan diğer böceklere temas etmiş olur. Böylece jel böcek ilaçları adeta bir bomba etkisi göstererek hamam böceklerini yuvalarında yok eder. 

 

 

Jel haşere ilaçları nasıl uygulanır

 

Jel haşere ilaçları yemleme yöntemiyle uygulanır, hamam böceklerinin görüldüğü yerlere mercimek tanesi kadar bırakılarak böceklerin yemi yemesi sağlanır bundan dolayı jel ilaçlamalar normal ilaçlamalara göre daha uzun süre etki gösterirler.

 

Jel haşere ilaçları sağlığa zararlımıdır?

Jel haşere ilaçlarının yenilmemesi ve yutulmaması gereklidir. Kullanmadan önce kullanım klavuzunu okuyunuz, anormal bir etki gösterdiğinde doktorunuza başvurunuz. Teknik destek için cemsoy ilaçlama teknik servisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Jel ilaçlama ne kadar

Jel haşere ilaçlaması, ilaçlama yapılacak yerin metrekare fiyatına ve haşere popülasyonun yoğunluğuna bağlıdır. Destek için cemsoy ilaçlama teknik servisiyle iletişime geçiniz. phone +90 532 438 20 04
Sipariş İçin Telefon

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın