ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Kene ilaçlaması | Cemsoy Mühendislik | Aydın ilaçlama

Kene ilaçlama

Kene ilaçlama

aydın kene ilaçlama

 

Kene hakkında bilgi
3mm kadar kırmızı kahverenginde yassı, oval bir parazittir. Kan emerek büyürler.keneler köpek dışında hayvanlarla insanlara da yapışıp kan emerler. Dışarıda keneler çimenlerde, çalılıklarda ve hayvan barınma yerlerinde bulunurlar ve buradan geçen hayvanlara yapışırlar. Hayvanlar vasıtası ile evlerin içine kadar gelirler.

 

Keneler hızlı ürermi?

Eğer bahçenizde veya evinizde kene gördüyseniz bu daha fazla kene olabileceği anlamına gelmektedir keneler ev içinde bir dişi çatlağa, yarığa yumurta bırakırsa bir kene hafta içerisinde yüzlercesi oluşur.

 

 
Kene ilaçlaması nasıl yapılır?

Kenelerin evin içinde ve dışında kontrolü zahmetlidir. Mücadelenin tekrarlanması gerekebilir. Bunun için profesyonel bir servise ihtiyaç duyulur.

 

Kene ilaçları 

Kene ilaçları için kullanılan insektesitler mevcuttur. bunlarla ilgili detaylı bilgi almak ve ilaçlama yaptırmak için ekibimizle iletişime geçin

 

Kene Isırması

Kene ısırması deri hassasiyeti, kızarıklık ve şişkinlik gibi hafif belirtilerle kendisini gösterir ancak ölüm gibi çok ağır sonuçlara sebep olabilirler. Keneler ısırdıklarında kafalarını vücudun içerisine sokarak bedeninden ayrılır. Kenenin kafa kısmı 24 saatten fazla bir süre vücutta kalırsa hastalık yapmaya başlar. Kenenin vücudumuza yaydığı virüs belirgin olarak ateş ve kanama yaparak bizim için büyük risk taşır.

 

Kene Isırması Durumunda Yapılması Gerekenler

Kene ısırıklarında insanların aklına ilk olarak kene nasıl çıkartılır sorusu gelir çünkü çok geçmeden kenenin vücuttan çıkarılması hayati önem taşımaktadır. Kene ısırması durumunda uzman hekimler haricinde kimsenin doğru müdahale yapamayacağı bilinen bir gerçektir. Isıran keneyi vücudunuzdan çıkarmaya çalışırken yaptığınız küçük bir hata kendinizi büyük risklere sokabilirsiniz. Keneler,  KKKA yani kırım kongo kanamalı ateşine sebep olan ölümcül virüslerdir.  Kene ısırmalarında ısırılan yere hiçbir müdahalede bulunmadan kısa sürede sağlık kuruluşlarına başvurmak önerilir.

 

Kene Savaşımı

Kene vücudumuz için bir virüs olsa da, haşere savaşım yöntemleriyle ile kontrol altına alınmaktadır.

Cemsoy Mühendislik bünyesindeki ilaçlama firmamız kene için ilaçlama uygulamalarıyla da hizmet vermektedir. İş yerleriniz ve yaşam alanlarınızda yaptığımız kene ilaçlaması, yaptığımız her ilaçlama uygulamasında olduğu gibi kesin sonuç garantisi vermektedir. Yaptığımız kene ilaçlamasından kesin sonuç alamızı sağlayan uygulamalarımızın başında risk analizi gelir. Risk analizleri ilaçlamadan hemen önce yapılır ve firmamızda yapılan her türlü haşere savaşım faaliyeti bu analizlere tabiidir. Yapılan risk analizleri sayesinde size en uygun olan ev ilaçlama yöntemi tespit edilir, ilaçlar bilinçli kullanılır. Kene ilaçlama belediye ekiplerince yalnızca kamuya açık alanlarda yapılmaktadır. Ev, iş yeri, bahçe ve diğer özel alanlarınızın pire ilaçlaması için profesyonel ilaçlama şirketlerinden yardım alabilirsiniz. Yıllardır kene ilaçlamasını hangi kurum yapar ve kene ilaçlama nasıl yapılır gibi sorularınızda aklınıza gelen ilk cevap olan firmamız Cemsoy, kene savaşımında bir telefon uzağınızda. Sitemizdeki kene ilaçlama numarası ile bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kene ilaçlama firmaları arasında öncü marka Cemsoy, kendi imkanlarınız ile kene probleminizi çözmek istediğinizde de yanınızda. İlaç satış ofislerimize gelerek birçok marka ve çeşitte kene ilacı satın alabilirsiniz ya da internet sitemizi inceleyerek size en uygun olan kene ilacını bulup sipariş verebilirsiniz.

 

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın