ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Örümcek ilaçlaması - Cemsoy Mühendislik - Aydın ilaçlama

Örümcek ilaçlama

Örümcek ilaçlama 

 

Biyolojisi
Parazitlenmezler, hastalık bulaştırmazlar, yağmacılıkla, böcekleri yiyerek beslenirler. Çok türleri vardır. Boyları türe göre değişir. Bazıları insanda, sokarak zehirlenme yapar. Genellikle boyun, el, yüz, omuz ve kolundan sokarlar Evlerin loş karanlık ve nemli yerlerine yuvalanırlar. Sokulan yerde yanma, ağrı başlar kaşınır ve şişer, titreme bitkinlik oluşur. Nabız artması ve soğuk terleme görülür.

 
Kontrol Önlemleri
Isırılan yer hızla emilir gerekirse biraz kanatılır. Yaraya amonyak sürülür ve doktora getirilir. Bina içine ve ürediği yerlere kalıcı etkili ilaçlama yapılır.

 

Örümcek ilaçlaması nasıl yapılır? 

Gelelim önemli soruya peki örümcek ilaçlaması nasıl yapılır? Yukarıda belirtilen özelliklere sahip örümcek ısırması durumunda öncelikle örümceğin lokasyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Örümcekler basit insektisitler kullanılarak insan sağlığına zarar vermeden yok edilebilmektedir. Daha detaylı bilgi için ilaçlama ekibimizle iletişim kurunuz.

 

Örümcek ilaçlamasında kullanılan ilaçlar neler?

Örümcek ilaçlamasında toz granül ilaç veya konsantre ilaç kullanılabilir, burada önemli olan nokta ilacın örümceklerin yuva yapabileceği heryere temas etmesini sağlamaktır. Uygun ilaçlama yöntemi için cemsoy aydın ilaçlamanın uzman ekibiyle iletişime geçin

 

Örümcek Isırması

Dünyada 43 binden fazla böcek türü bulunmaktadır. Bu türlerin bazıları zehirledir. Böcek ısırıklarının şiddetleri de böceğin türüne göre değişebilir. Zehirsiz böceklerde sivrisinek ısırıklarında olduğu gibi kızarma ve şişme görülürken, zehirli bir böcek tarafından ısırılmanız durumunda çok daha şiddetli belirtilerle karşılaşabilirsiniz. Bu belirtiler nefes almakta zorlanma, kramp, bulantı ve kusma, karında sertleşme, karında ağrı, titreme ve yüksek ateş gibi belirtilerle kendini gösterebilir.

 

Örümcek Isırması Durumunda Yapılması Gerekenler

Isırıldıktan sonra vücudunuzda oluşan semptomların şiddeti düşükse antihistaminik kremler kullanabilirsiniz. Kullandığınız kremlerim doktorunuz tarafından yazıldığınıza dikkat etmenizi öneririz. Şiddetli belirtilere sahipseniz size en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız sizin için önemli olabilir.

 

Örümcek Savaşımı

Kırmızı örümcek ilaçlama zamanı, ilaçlama yapılacak yerin çevre, mevsim ve iklim koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda bilgi almak isterseniz örümcek ilaçlama servisi telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Örümcek için ilaçlama hizmetleri veren firmamızın telefonlarından örümcek ilaçlama fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Yıllardan beri örümcek ilaçlama nasıl yapılır sorusunun cevabı olan firmamız, yaptığı her savaşımda olduğu gibi örümcek ilaçlamada da kesin çözüm garantisi vermektedir.

Örümcek ilaçlama şirketi olarak da hizmet veren ilaçlama firmamız, Cemsoy Mühendislik bünyesinde hizmet vermektedir. Örümcek probleminizi kendiniz çözmek isterseniz sitemizden örümcek ilacı satın alabilirsiniz

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın