ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Haşere ilacı | ALFAROK SC-10 | Sinek ilacı

ALFA ROK SC 10

Açıklamacheck_circle_outline

Sinek ilacı 

ALFA ROK SC10 


Alfarok SC10 formülasyonu özellikle sivrisinek ilacı, karasinek ilacı ve hamam böceği ilacı olarak kullanılan bir insektesittir. Türkiyede üretilir. 

SivrisinekKarasinek ve Hamamböceğine karşı güçlü mücadele imkanı sunar.  

ALFA ROK SC10 FORMÜLASYONU

Alphacypermethrin %10 w/w formülasyonu ile üretilen alfa rok böcek ilacı Powder Cloud Technology (PCT) teknolojisi ile üretilen bir ilaçtır. 

ALFA ROK SC10 NASIL HAZIRLANIR? 

Sivrisinek ilaçlamasında: Boş kapalı alana pulverizatör ile 50 ml ilaç ve 5 lt su ile hazırlanır. 100 m2 alana uygulanır. 

Karasinek ilaçlamasında: Boş kapalı alana pulverizatör ile 20 ml ilaç ve 5 lt su ile hazırlanır. 100 m2 alana uygulanır. 

Hamam böceği ilaçlamasında: Boş kapalı alana pulverizatör ile 25 ml ilaç ve 5 lt su ile hazırlanır. 100 m2 alana uygulanır. 

ALFA ROK SC10 ETKİ SÜRESİ NE KADAR? 

Alfarok sc10 etki süresi ilaçlama yapılan alana ve uygulanan doza göre farklılık göstermektedir. Uygulama tecrübemiz ile uzun süre etki gösterdiğini söyleyebiliriz. 

ALFA ROK SC 10 TOKSİSİTESİ:  

Akut Oral LD50 sıçanlarda 79-400 mg/kg

ALFA ROK 10 SC HAŞERE İLACININ ÖZELLİKLERİ:

ALFA ROK 10 SC;  Memeliler üzerinde düşük toksisiteye sahip ancak hedef haşere üzerinde son derece etkin ve dayanıklı sentetik piretroitlerden düşük dozlarda etki gösteren bir insektisittir.

ALFA ROK 10 SC; İçerisinde  aşırı ince kristalize partikül olarak %10 Alphacypermethrin bulunmaktadır. İlacın içerisinde bulunan bu mikroskobik partiküller uygulama yapılacak tüm yüzey türleri üzerinde düşük uygulama miktarlarında dahi yüksek etki göstererek  etkinliği arttırmakta ve böylece ilacın etki güvencesini sağlamaktadır. Bu da klasik ilaçlara kıyasla ALFA ROK 10 SC ’nin etkinliğinin anahtarını oluşturmaktadır.

 

ALFA ROK 10 SC;  İlacın içerisinde bulunan süspansiyon maddeleri ilacı homojen dağılımda tutmaktadır. Bu durum özellikle uygulama esnasında sprey çözeltisi içerisinde hızlı ve etkin bir şekilde ilacın homojen karışımını sağlamaktadır.

 

ALFA ROK 10 SC ;  Su bazlıdır ve organik solvent içermez. Bu nedenle de kokusuzdur ve lekelenmeyle birlikte aşınmaya neden olmaz. İlaç kullanıldıktan belli bir süre sonra tam olarak biyolojik bozulmaya (biodegredable) uğrar. Böylece doğada kalıntı ve birikme yapmaz.

 

ALFA ROK 10 SC;  Doğru ve uygun olarak hazırlanıp, uygun alet ve ekipmanla kullanıldığında uygulama yapılan mekanlar, insanlar, evcil hayvanlar ve çevre açısından son derece güvenli ve mükemmel bir ilaçtır

 

ALFA ROK NASIL KULLANILIR? 

Ürünü kullanırken bir +ey yemeyiniz içmeyiniz. Sigara içmeyiniz. Ürünü hazırlarken gözünüz ile temas ettirmeyiniz. Sulandırılmış ürün gözünüzü ve ellerinizi tahriş edebilir. Giysinize dökülürse değiştiriniz ve yıkayınız. Ürünü uygularken diğer kimyasal maddelerde olduğu gibi cildinize temas ettirmeyiniz. Ağzınızı ve burnunuzu maske ile örtünüz. Yiyecek maddelerine ve yiyecek maddesi içeren kaplara doğru püskürtmeyiniz.

Zehirlenme Durumunlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM) 'nin 114 Nolu Telefonunu Arayınız.

Sipariş vermek için lütfen sipariş formunu doldurun.

ALFA ROK SC 10 MALZEME GÜVENLİK FORMU'NA (MSDS) BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.  

Hesaba havale sonrası ilacınız aynı gün kargoda!phone +90 532 438 20 04
Sipariş İçin Telefon

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın