ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMET ALANLARI
HAŞERE REHBERİ
İLAÇ SATIN AL
LİSANSLARIMIZ
S.S.S
İLETİŞİM
location_on Girne Mah. Lefkoşe Blv. 40A Efeler/Aydın
phone +90 256 213 00 09
Su sebili temizleme | Cemsoy ilaçlama | Su sebili dezenfeksiyonu

Su sebili temizleme

Su sebili temizleme 

Su sebili içerisinde bulundurabileceği virüs, bakteri gibi hastalık yapıcı mikroorganizmalar sebebiyle zaman zaman insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu sebeple su sebili temizleme insanların ihtiyaç duyduğu bir işlem haline gelmiştir. Sebil dezenfeksiyonu olarak da adlandırılan bu işlem her türlü sebile uygulanabilmektedir. Yani Arçelik sebil temizliği ile boch sebil temizliği aynı şekillerde yapılmaktadır. Su sebili temizleme için su sebili temizleme soulüsyonu kullanabildiği gibi su sebili temizleme firmalarından da hizmet alınabilir su sebili dezenfekte edilecekse sodayla su temizliği gibi yöntemler uygulanabilirse de su sebili temizleme işi yapan firmalardan hizmet alınabilir. Sebil dezenfeksiyonu için ozon kullanan firmamız su sebili temizleme konusunda hizmet vermektedir.

 

Aydın su sebili kullanımı konusunda mevsim şartları nedeniyle ilk sırada yer almaktadır, dışarıdan hazır alınan damacana suların bir çok virüs bakteri içerdiği bir çok haber kaynağında sıklıkla rastladığımız bir haberdir. Gerek bu suların kirli olması gerekse su sebili temizleme yapılmadığı için ozon ile su sebili temizliği su sebili temizleme firmaları tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Ozon gazı yapısı gereğince virüs ve bakterilerin yapısını bozarak onların etkinliklerini kısıtlar. Ozon gazı etkinliği tamamlandığında oksijene dönüşerek yan ürün oluşturmaz ve çevre dostu bir su sebili dezenfekte yöntemidir.

 

Su sebili temizleme firmaları ozon gazı kullanarak sebillerde oluşacak kötü kokuların da önüne geçerler. Peki ozon gazı ile su sebili temizleme nasıl yapılır? Gelelim bu sorunun cevabına;

Ozon gazı sebilde mevcut tankın içerisine temas ettirilerek belli bir konsantrasyona ulaşması beklenir. Belirli olan ozon gazı konsantrasyonuna kaç saniyede ulaşılacağı su sebili tank hacmine ve kullanılan ozon jeneratörünün kapasitesine bağlıdır. Belirli konsantrasyona ulaşan ozon gazı su sebili temizleme solüsyonu şekline gelmiş olur. Bu solüsyon su sebili tanklarından sirküle edilerek ozon gazının her noktaya ulaşması hedeflenir. Siz de su sebili temizliği yaptırmak istiyorsanız su sebili temizliği yapan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

CEMSOY MÜHENDİSLİK | AYDIN İLAÇLAMA | KUŞADASI İLAÇLAMA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz
 
Bize ulaşın